Регламент проведення благодійного ГОНОРового запливу

 • 1. Цілі та завдання

  ГОНОРовий благодійний заплив з плавання на відкритій воді проводиться з метою: Підтримка батальйону «Да Вінчі» та роти «ГОНОР»Збір коштів для закупівлі озброєння для батальйону «Да Вінчі» та роти «ГОНОР»Широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;Подальшого розвитку виду спорту і популяризації в державі; Популяризації здорового способу життя та творчого спортивного довголіття серед населення України; Залучення осіб середнього та старшого віку, осіб різних вікових груп, аматорів спорту до активних занять масовим спортом.

 • 2. Строки та місце проведення змагань 

  ГОНОРовий благодійний заплив з плавання на відкритій воді пройде 12-13.08.2023 року на території комплексу відпочинку «Лобстер» на Блакитному озері с.Підгірці, Київської обл.

 • 3. Організатори змагань

  Команда з плавання Pasya Team та благодійний фонд «Гуркіт».

 • 4. Загальні правила 

  Заплив буде відбуватися у два дні на дві різні дистанції 6 км (4 кола по 1500м), 3 км (3 кола по 1000м) ТА 1 км (1 коло по 1000м). До участі допускаються люди старше 16 років. Якщо діти молодше 16 років тільки за попереднього згодою з організаторами запливу. Ліміт на проходження дистанції:● 6 км - 3.5 години,● 3 км - 2 години,● 1 км - 1 година.Гідрокостюми:● Температура води нижче 24 градусів - дозволенні,● Температура води більше 24 градусів- забороненні;● Використання навушників або додаткових плавальних засобів - забороненні ;● Всі учасники та учасниці забезпечують себе буями самостійно. Наявність буя обов’язкова.

 • 5. Умови реєстрації та участі 

  ● Зареєструватися можна на офіційному сайті ГОНОРового запливу;● Кожен учасник змагань несе особисту відповідальність за стан свого здоров’я та життя під час змагань, на що надає згоду під час реєстрації;● Учасник вважається зареєстрованим, якщо він сплатив мінімальний стартовий внесок.

 • 6. Програма проведення змагань 

  12.08.2023: 7:00 - збір учасників запливу та маркування7:30 - розминка 7:59 - хвилина мовчання за загиблими героями під час руської війни проти України8:00 - старт запливу на 6 км11:30 - нагородження переможці та призерів 
  13.08.2023:6:30 - початок видачі стартових пакетів 7:45 - розминка 7:55 - брифінг учасників на 3 км7:59 - хвилина мовчання за загиблими героями під час руської війни проти України8:00 - старт запливу на 3 км9:45 - розминка 9:55 - брифінг учасників на 1 км10:00 - старт запливу на 1 км11:15 - нагородження переможці та призерів

 • 7. Нагородження 

  Нагородження переможців та призерів буде відбуватися тільки в абсолютній першості, окремо серед чоловіків та жінок.

 • 8. Стартовий та благодійний внесок

  Вартість благодійного стартового внеску від 2000 грн.У вартість входить:● медаль фінішера;● вода;● чипова система;● прохід на територію комплексу «Лобстер» Ліміту на вартість благодійного стартового внеску немає. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю озброєння для батальйону «Да Вінчі» та роти «ГОНОР». Якщо ви не вмієте плавати або зараз у вас немає можливості плавати але ви бажаєте підтримати нашу ініціативу, то ви можете просто задонатити на рахунок запливу.За найбільший донат буде приз, який повідомим трохи пізніше!

Made with