РОЗПИСКА ПРО ДОБРОВІЛЬНИЙ РИЗИК (для спортсменів старше 16 років) 

 Я ознайомився/лась з Регламентом проведення ГОNОРового запливу на відкритій воді, який проходитиме 12 - 13 серпня 2023 року на території Блакитного озера (с.Підгірці, Київська область). 3 правилами та умовами проведення змагань згоден/на і зобовʼязуюсь суворо виконувати всі вимоги та умови організаторів змагань. 
Я підтверджую, що маю гарну фізичну форму, готовий/ва змагатися і не страждаю ніякими захворюваннями або серйозними травмами, не маю протипоказань до фізичних навантажень. 
У разі отримання мною різних травм, фізичних каліцтв і навіть летального результату ні я, ні мої родичі, а також мої довірені особи претензій до організаторів змагань, суддів та інших осіб, які мають відношення до проведення змагань, мати не будуть. Організатори ЗМАГАНЬ звільняються від відповідальності за можливе погіршення здоров'я, травми або смерть, які можуть статися зі мною, а також за матеріальні і нематеріальні збитки, які я можу понести в період підготовки, проведення (безпосередньої участі) і після закінчення змагань.

РОЗПИСКА ПРО ДОБРОВІЛЬНИЙ РИЗИК
(для батьків, опікунів, соціальних працівників тощо)

Я , ____________________________________________________________ представляю інтереси спортсмена________________________________________________________ . 
Я та спортсмен ознайомлені з Регламентом проведення Міжнародних змагань з плавання на відкритій воді «ГОНОРовий заплив» , які пройдуть 12 - 13 серпня 2023 року на території Блакитного озера (с. Підгірці, Київська область).
3 правилами та умовами проведення змагань згодні і зобовʼязані суворо виконувати всі вимоги та умови організаторів змагань. 
Я підтверджую, що спортсмен має гарну фізичну форму, готовий змагатися і не страждає ніякими захворюваннями або серйозними травмами, не має протипоказань до фізичних навантажень. У разі отримання спортсменом різних травм, фізичних каліцтв і навіть летального результату ні я, ні мої родичі, а також мої довірені особи претензій до організаторів змагань, суддів та інших осіб, які мають відношення до проведення змагань, мати не будуть.  Дата Особистий підпис 

Made with